генератор

Rental.lviv
Оренда дизельних генераторів різної потужності

📞 +38 (067)7363291
📞 +38 (073)6726266
⏰ Працюємо з 9-00 до 20-00 без вихідних

Як обрати генератор в оренду?

Оренда дизельних електростанцій досить розповсюджена послуга. До нас звертаються будівельні компанії, приватні підприємці для забезпечення електроенергією невеличких підприємств, проведення рекламних акцій, святкових заходів, релігійні організації для проведення служінь то що. 

Такими питаннями, «як обрати генератор в оренду?», «який дизельний генератор взяти на прокат?» та інші, доволі часто задаються люди, які хочуть отримати таку послугу.  В своїй статті, спираючись на доволі великий досвід роботи в галузі надання дизельних електростанцій в оренду, я спробую викласти параметри на які варто звернути увагу.

Першим питанням, яке задають замовники послуги, це кількість споживання пального генератором. Безумовно це важливий параметр, адже дизель-генератор це перш за все двигун, а для любого двигуна ми звикли з’ясовувати  кількість спожитого ним пального. В нашому випадку замовнику надається розхід пального згідно паспортних даних, але в реальній роботі цифри споживання будуть іншими. Це обумовлено перш за все тим, що потужність двигуна постійно змінюється в залежності від навантаження споживача електроенергії. При максимальному навантаженні (наприклад при підключенні підйомного крану до генератору, він здійснює підйом максимально — допустимого вантажу одночасно рухаючись  і повертаючись) відбувається максимальне споживання пального, в той же час є періоди коли навантаження відсутнє і двигун генератора споживає мінімум пального. Підсумовуючи зазначене вище,  всі більш менш сучасні дизельні електростанції з справним двигуном, який вчасно та якісно обслуговується, споживають приблизно однакову кількість пального це 0,2 л. на кожний кВт. То б то, якщо навантаження споживача 10 кВт., то споживання пального буде 2 л., якщо 100 кВт., то – 20 л. і т. д.

Так який генератор обрати в оренду? Щоб не витрачати зайвих грошей, вартість оренди генератора залежить від його потужності, треба витримати співвідношення навантаження споживача/потужність генератора, а саме потужність генератора повинна перевищувати навантаження споживача приблизно на 30%. Наприклад: генератор потужністю 100 кВт. підійде для навантаження 65-75 кВт.. Звертайте також увагу на зручність підключення споживачів.