генератор

Rental.lviv
Оренда дизельних генераторів різної потужності

📞 +38 (067)7363291
📞 +38 (073)6726266
⏰ Працюємо з 9-00 до 20-00 без вихідних

« Секрет успішної роздрібної торгівлі
полягає в тому, щоб дати вашим
покупцям те, що вони хочуть»
Сем Уолтон

Оренда, прокат генераторів у Львові та області

Ми живемо в епоху оренди (прокату). В оренду або на прокат зараз беруть все, починаючи з дрібного інструменту, як то болгарки, фени, дрилі, перфоратори то що, закінчуючи землею та цілими будинками. Обладнання та машини, які ми пропонуємо, не виключення. Нема ніякого смислу витрачати сотні тисяч гривень на придбання потужного генератора, який через певний час стане непотрібним. Раціональніше взяти дизельну електростанцію, або дизельний генератор, в оренду, а заощадженні гроші витратити на розвиток бізнесу.

Наша компанія на ринку прокату генераторів працює 5 років. Ми прагнемо надавати клієнтам саме ті послуги, які вони хочуть від нас отримати. Наші генератори забезпечували електроенергією, як будівельні майданчики великих будівельних компаній, так і невеличкі рекламні акції перед відкриттям нових торгових центрів. Ми пропонуємо генератори від 26 кВт до 160 кВт. Особливу увагу ми приділяємо зручності, якості та лояльності до клієнтів.

Зручність досягається організацією доставки замовленого генератора в любе місце та зручний час.
Своєчасне періодичне обслуговування кваліфікованими працівниками генераторів, є запорукою їх якісної роботи.
При замовленні послуги, ми обговорюємо всі питання оплати послуг, а також надаємо консультації щодо використання дизельної електростанції.

☎  Подзвоніть, замовте послугу та переконайтесь!